عایق ایرانیان
خانه / پشم سنگ / انواع عایق کاری با نصب پشم سنگ ایرانی

انواع عایق کاری با نصب پشم سنگ ایرانی

عایق پشم سنگ بصورت پشم سنگ تخته ای ، پشم سنگ پتویی، پشم سنگ لحافی، پشم سنگ لوله ای با بهترین کیفیت در کارخانه های ایرانی تولید می گردد.این نوع از عایق حرارتی در دیوار و سقف ساختمان جهت عایقکاری حرارتی و صوتی کاربرد فراوان دارد. عایق پانل با ضخامت ها و دانسیته های مختلف قابل تولید است.

معرفی محصولات عایق پشم سنگ

هریک از محصولات پشم سنگ وزن مخصوص داشته و روش نصب پشم سنگ برای هر نوع متفاوت است .محصولات پشم سنگ بشرح ذیل می باشند:

عایق پانل پشم سنگ یا عایق تخته ای

این نوع از عایق حرارتی در دیوار و سقف ساختمان جهت عایقکاری حرارتی و صوتی کاربرد فراوان دارد. عایق پانل با ضخامت ها و دانسیته های مختلف قابل تولید است.

پشم سنگ پتویی یک طرف تور سیمی یا ایزوبلانکت

این عایق عموما جهت عایق کاری ماشین آلات و تجهیزات کاربرد دارد. عایق توری دار بنا به درخواست مشتری با ضخامت و دانسیته های متفاوت تولید و عرضه می گردد.

پشم سنگ رول لحافی با روکش فویل آلومینیوم مسلح

کاربرد این عایق در صنعت و ساختمان بسیار زیاد است. این عایق با ضخامت ۵ سانتیمتر و دانسیته های ۳۰ و ۵۰ تولید می شود. عایق کاری سقف سوله، زیر شیروانی، سقف کاذب، کانال های هوا و سیستم های تهویه مطبوع از مهمترین مصرف کننده های این عایق می باشند.

عایق پشم سنگ لوله ای یا ایزوپایپ

عایق پشم سنگ لوله ای برای عایق کاری لوله ها در تاسیسات صنعتی و مسکونی کاربرد دارد. این عایق در کارخانه با استاندارد لوله های رایج در بازار و با ضخامت های مورد نیاز خریدار تولید می شود.

خاصیت رطوبتی عایق پشم سنگ

ازجمله ویژگی های پشم سنگ جذب رطوبت بخاطر وجود فیبرها درآن ، پشم سنگ آب را به خوبی در خود جذب می کند و در خود نگه می دارد .این خاصیت موجب جذب هوا توسط ریشه و دانه را آسان نموده و رشد گیاهان را سریع می نماید.لذا به همین خاطر است که پشم سنگ مورد توجه گلخانه داران و مهندسین کشاورزی قرار گرفته است.امروز در کشور ما با توجه به این ویژگی از پشم سنگ در کشاورزی و کشت هیدروپونیک یا پرورش گیاه دربستری غیر از خاک استفاده می گردد.عرضه پشم سنگ بدلیل توسعه کشت بدون خاك در بخش خصوصی کشور ما بعنوان تکنولوژي نوین تولیدگیاهان گلخانه ای قابل توجه است.کشاورزان ، گلخانه داران و پرورش دهندگان انواع گونه های گیاهی می توانند برای دریافت مشاوره وخرید عمده وهمچنین اطلاع از قیمت پشم سنگ هیدروپونیک از طریق صفحه تماس با ما با ما در ارتباط باشند.

مشاوران ما پاسخگوی سوالات شما هستند:
مهندس رادفر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133891174
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: @pashmesang
پست الکترونیکی: Irockwool@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش انواع پشم سنگ در اصفهان

فروش پشم سنگ در استان اصفهان به آدرس ای دی تلگرام در پایین صفحه مراجعه …