عایق ایرانیان
خانه / فروش انواع پشم سنگ با دانسیته۱۲۰

فروش انواع پشم سنگ با دانسیته۱۲۰

پشم سنگ تخته ای در ضخامت ۳ سانتیمتر و هربسته ۷٫۲۰مترمربع (۱۰ برگ به ابعاد: عرض ۱٫۲متر * طول ۰٫۶ متر) می باشد،در دانسیته (تراکم پشم سنگ در هر مترمکعب) D120 که نقطه ذوب آن ۱۳۰۰ درجه سانتی گراد می باشد.

اکسیدهای تشکیل دهنده ماده اولیه پشم سنگ ۳ سانت تخته ای – دانسیته ۱۲۰

در واقع سیلیس (SiO2)، آلومینا (Al2O3)، اکسید کلسیم (CaO)، اکسید منیزیم (MgO)، اکسید آهن (Fe2O3، FeO)، تیتان (TiO2)، اکسید پتاسیم (K2O)، اکسید سدیم (Na2O) و میزان کمی ناخالصی گوگرد (S) و کلر (Cl) ترکیبات شیمیایی مواد اولیه پشم سنگ می باشند.ترکیب عناصر فوق سبب شده است تا ضریب هدایت حرارت پشم سنگ بسیار پایین باشد.بنابراین، این مزیت سبب شده که پشم سنگ جلوی اتلاف حرارت را بگیرد و بتواند دما را ثابت نگه دارد.پشم سنگ جز خانواده عایق های حرارتی می باشد که از الیاف های معدنی تشکیل شده است ماده اولیه سنگ بازالت از گروه سنگ های آذرین می باشد که از بازمانده های فعالیت های آشتفشانی می باشد.

مقاومت پشم سنگ در برابر آتش

– پشم سنگ در برابر آتش مقاوم می باشد و آتش نمی گیرد.
– پشم سنگ را می توان بعنوان حفاظ در ساختمان ها در برابر حریق استفاده کرد.
– پشم سنگ می تواند دور تا دور ستون های ساختمان پوشانده شود تا در برابر آتش سوزی ستون ها شکل و حالت خود را از دست ندهند و منحنی و شکسته نشوند.
– پشم سنگ در برابر قارچ باکتری حشرات مقاوم می باشد چرا که ذاتا استریل هستند.
– پشم سنگ هم سازگار با طبیعت می باشد و هیچ گونه آسیب تنفسی پوستی در انسان بوجود نمی آورد ( در مورادی که به پوست انسان بخورد کمی سوزش دارد که باید بلافاصه با آب سرد آن را بشوییم).
– پشم سنگ از طرف سازمان بهداشت جهانی برای سلامت انسان بی ضرر تشخیص داده شده است.این به طوری است که اگر در هوای ۵ میلی گرم بر متر مکعب ذرات پشم سنگ در هوا موجود باشد به مدت ۸ ساعت در روز مجاز می باشد.- پشم سنگ دارای رسانایی حرارتی بسیار خوب می باشد.به طوری که اگر در فضای هوای سرد وجود داشته باشد و در فضا از پشم سنگ استفاده کرده باشیم هوای سرد،سرد خواهد ماند و برعکس هوای گرم ،گرم خواهند ماند. استفاده از پشم سنگ در محیط باعث می شود اتلاف انرژی ما به حداقل ممکن برسد.

دیگر مزایای پشم سنگ

– مقاوم در برابر خوردگی
– ضریب جذب صوت خوب
– وزن سبک
– برش آسان
– قابلیت انعطاف پذیری
– مقاوم در دمای -۲۵۰ تا ۸۰۰ درجه سانتیگراد
– در برابر آتش مستقیم پشم سنگ می تواند ۴ ساعت مقاومت از خود نشان دهد.
– نقطه دوب پشم سنگ ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد می باشد.
– پشم سنگ به مرور زمان مقاومت خودش را از دست نمی دهد و طول عمر بالایی دارد.
شرکت عایق فراز به عنوان تولیدکننده عایق صوتی و حرارتی در طول سال ها تجربه و بهینه سازی مداوم محصولات موفق به ساخت عایق های صوتی انعطاف پذیر با کیفیت بالا شده است.
شرکت عایق فراز تولیدکننده انواع فوم پلی اتیلن رولی، فوم سوپر بیس تراپ، فوم پلی اتیلن تخته ای، فوم سینماروند، فوم آکوسیت پنل، فوم ام دی پلاس +MD، فوم زیر اسپیکری، فوم شانه تخم مرغی و پشم سنگ ۳ سانت تخته ای – دانسیته ۱۲۰ با کیفیت برتر است.

مشاوران ما پاسخگوی سوالات شما هستند:
مهندس رادفر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133891174
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: @pashmesang
پست الکترونیکی: Irockwool@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش پشم سنگ اصفهان برای عایق حرارتی کوره

برای عایقکاری کوره ها فروش پشم سنگ اصفهان و نوع عایق تخته ای و عایق …